Skup motocykli

Skup motocykli wszystkich marek!

Skup motocykli, czy nieprawidłowo pisząc skup motorów 🙂 realizujemy na terenie całej Polski 24h na dobę siedem dni w tygodniu, choć najchętniej kupujemy motocykle z Wielkopolski. Stale śledzimy najciekawsze i innowacyjne rozwiązania, nowinki, zmiany, które oferuje nam rynek branży motoryzacyjnej. Jesteśmy pasjonatami motocykli i znamy je od najmniejszej śrubki!

Działamy od kilku lat, ale mamy na swoim koncie wiele przeprowadzonych, udanych transakcji kupna i sprzedaży. Cieszy nas przede wszystkim zadowolenie osób, które skorzystały z naszych usług. Dowodem na naszą wysoką jakość jest coraz większa ilość klientów, którzy przybywają do nas  za namową innych zadowolonych z naszych usług klientów. Dzięki Moto Clinic i naszym usługom, które oferujemy na ekstremalnie wysokim poziomie sprzedasz swój motocykl, skuter, quad bezproblemowo, szybko, korzystnie pod kątem finansowym.

Najszybszym sposobem jest wejście na podstronę kontakt, wypełnienie wszystkich pół w naszym formularzu kontaktowym, w opisie wpisując markę motocykla, model, przebieg, rok produkcji , sugerowana cenę. Po prostu podaj maksymalną ilość informacji, jakie posiadasz. Ułatwi nam to dokonać bezpłatną, właściwą wycenę. Rzeczywisty stan techniczny motocykla sprawdzi nasz specjalista osobiście przy odbiorze. Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy to prosimy o telefon.

Moto Clinic jest firmą, której świadczone usługi są na ekstremalnie wysokim poziomie. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej transakcji.

Podstawowym atutem naszej firmy Moto Clini w zakresie skupu motocykli i skupu motorów jest indywidualne podejście do klienta, miła obsługa, fachowe doradztwo, bardzo szybki czas realizacji usługi oraz rzetelni pracownicy. Wszelkie formalności kupna motocykli załatwiane są na miejscu, u klienta, a forma zakupu opiera się na podstawie umowy kupna – sprzedaży. Płatność za kupno motocykla czy skutera może zostać wypłacona gotówką po podpisaniu umowy, albo przelewem na państwa konto w banku. Skup motorów i skup skuterów prowadzimy od osób prywatnych oraz firm.

Do skupu motocykli niesprawnych i uszkodzonych, powypadkowych dysponujemy własnym, profesjonalnym transportem, co sprawia że możemy dojechać pod każdy wskazany adres przez Państwa na terenie całego naszego kraju, ale najchętniej na terenie Wielkopolski. Pozwala nam to zaoszczędzić czas oraz pieniądze, a także uniknąć zbędnych formalności.

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, lub po prostu prosimy dzwonić. Znajdziemy porozumienie z każdym klientem. Do usłyszenia!

Jeśli jesteś z poza Poznania, to nie ma problemu, działamy między innymi w:

Obsługujemy także wszystkie dzielnice Poznania: