Serwis motocyklowy Rokietnica

Jesteśmy motocyklowymi fanami. Poznaliśmy je od każdej najmniejszej śrubki. Zbudowaliśmy nasz serwis, żeby dzień po dniu robić to, co kochamy.

Zdecydowanie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Budujemy motocykle customowe, serwisujemy, naprawiamy Wasze maszyny. Każdy klient jest dla nas tak samo istotny, gdyż podchodzimy do problemów indywidualnie oraz z solidnym zaangażowaniem. Jeśli myślisz najlepszy serwis motocyklowy Rokietnica, to mówisz tylko Puziosky! Realizujemy kompleksową usługę naprawy motocykli, skuterów, czy quadów każdej marki.

Serwis motocykli to tylko jedna z naszych specjalizacji.

Mechaniką motocyklową zajmujemy się od ponad dziesięciu lat, lecz dopiero w roku 2020 zdecydowaliśmy, że należy zacząć działać na własną rękę. Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani fachowcy, którzy z dużym zaangażowaniem oraz pasją podchodzą do każdego zadania. Serwisujemy motocykle wszystkich marek – nie ograniczamy się tylko do jednej wybranej.

Czy chcesz naprawić w ukochanej Hondzie łańcuch rozrządu? Być może wyskakującą “dwójkę w motocyklu Yamahy? Albo uszkodziłeś owiewkę w swoim Ducati? Trafiłeś idealnie! My się tym zajmiemy!

Warto wiedzieć, że naprawa motocykla to nie jest tylko wymiana uszkodzonych bądź zużytych elementów. Motocykl składa się z mnóstwa części, z których niektóre zużywają się trochę szybciej od pozostałych podczas przemierzania kolejnych kilometrów. Bardzo często elementy te mogą decydować o Twoim bezpieczeństwie oraz bezpieczeństwie innych uczestników ruchu drogowego. Mogą to być dla przykładu: łożyska, elementy układu kierowniczego i hamulcowego, opony  i inne. Pomożemy Tobie w właściwym serwisie tych elementów, co spowoduje, iż na drodze poczujesz się niezwykle pewnie oraz bezpiecznie!

Chciałbyś wyróżniać się z tłumu wśród pozostałych motocykli? A może masz pomysł na customowe rozwiązanie, choć nie potrafisz go zrealizować? Po prostu sprawdź nasz serwis motocyklowy Rokietnica, a my pomożemy Tobie w realizacji planu!

Serwis motocyklowy Rokietnica – zakres prac

serwis motocyklowy | naprawy powypadkowe | darmowy transport motocykli | motocykle customowe | przeglądy | skup motocykli | pomoc w zakupie motocykla | remonty

serwis motocyklowy Buk