Serwis Honda

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu motocykli marki Honda, to trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza firma świadczy usługi naprawy i serwisowania motocykli Honda na najwyższym poziomie.

Nasi specjaliści to doświadczeni mechanicy, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do zapewnienia Twojemu motocyklowi najlepszej opieki. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia i zawsze dbamy o to, aby prace zostały wykonane rzetelnie i terminowo.

W naszym serwisie wykorzystujemy tylko najlepsze narzędzia oraz części zamiennych, co zapewnia nie tylko doskonałą jakość napraw, ale również bezpieczeństwo na drodze.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz pasji do motocykli, możesz być pewien, że Twój motocykl zostanie oddany w najlepsze ręce. Skontaktuj się z nami!

Historia marki Honda

Historia marki motocykli Honda zaczyna się w 1946 roku, kiedy to Soichiro Honda założył firmę w Hamamatsu, w Japonii. Początkowo firma zajmowała się produkcją tłoczków dla firm motoryzacyjnych, ale wkrótce rozpoczęła produkcję swoich własnych silników. Pierwszym produktem Hondy były silniki o mocy 50cc, które były stosowane w rowerach z silnikiem spalinowym.

W 1958 roku Honda wprowadziła na rynek swojego pierwszego motocykla, Dream D-Type, który był bardzo popularny na rynku japońskim. W kolejnych latach Honda rozwijała swoje produkty, włączając w to wprowadzenie na rynek swojego pierwszego motocykla o mocy ponad 250cc, CB77 Super Hawk, który stał się popularny na rynku amerykańskim.

W latach 60. Honda skupiła się na produkcji motocykli sportowych i wyścigowych, a w 1969 roku wprowadziła na rynek swojego pierwszego motocykla z czterosuwowym silnikiem, CB750. Był to motocykl, który rewolucjonizował rynek motocykli, oferując dużą moc i niezawodność w przystępnej cenie.

W latach 70. Honda wprowadziła na rynek swoje modele Gold Wing i CB750F, a w latach 80. modele VFR750 i CBR900RR, które stały się bardzo popularne na rynku motocyklowym. W 1992 roku Honda wprowadziła na rynek swoje modele Fireblade, które oferowały bardzo dobrą jakość i wydajność, a w 1998 roku firma wprowadziła swoje modele CBR600F4, które były uważane za najbardziej innowacyjne motocykle na rynku.

Obecnie Honda produkuje wiele różnych modeli motocykli, włączając w to modele turystyczne, sportowe, naked bike i motocykle off-road. Honda jest jednym z największych producentów motocykli na świecie i cieszy się światowym uznaniem za swoje wysokiej jakości produkty.

Serwis Honda – lista prawie 50 najczęstszych awarii, jakie mogą wystąpić w motocyklu:

 1. Wymiana oleju
 2. Wymiana filtrów
 3. Wymiana świecy zapłonowej
 4. Wymiana tarcz hamulcowych
 5. Wymiana klocków hamulcowych
 6. Wymiana przewodów hamulcowych
 7. Wymiana płynu hamulcowego
 8. Wymiana amortyzatorów
 9. Wymiana łożysk kół
 10. Wymiana łańcucha napędowego
 11. Wymiana łańcucha rozrządu
 12. Wymiana kół zębatych
 13. Wymiana sprzęgła
 14. Wymiana elementów układu chłodzenia
 15. Wymiana termostatu
 16. Wymiana pompki wody
 17. Wymiana wentylatora
 18. Wymiana gaźnika
 19. Wymiana przepustnicy
 20. Wymiana elementów układu paliwowego
 21. Wymiana pompki paliwa
 22. Wymiana filtra paliwa
 23. Wymiana wtryskiwaczy
 24. Wymiana modułu zapłonowego
 25. Wymiana stacyjki
 26. Wymiana akumulatora
 27. Wymiana alternatora
 28. Wymiana rozrusznika
 29. Wymiana przewodów elektrycznych
 30. Naprawa układu elektrycznego
 31. Wymiana opon
 32. Wymiana dętek
 33. Wymiana felg
 34. Wymiana łańcucha rozrządu
 35. Wymiana uszczelki głowicy
 36. Wymiana uszczelki karterów
 37. Wymiana uszczelki skrzyni biegów
 38. Wymiana elementów układu wydechowego
 39. Naprawa ramek i ramy
 40. Naprawa owiewek i zderzaków
 41. Naprawa zegarów i wskaźników
 42. Naprawa siodełka i kierownicy
 43. Naprawa zawieszenia
 44. Wymiana poduszek silnika
 45. Naprawa układu kierowniczego
 46. Wymiana kierownicy
 47. Wymiana manetek
 48. Wymiana lusterka
 49. Naprawa układu wydechowego
 50. Wymiana katalizatora

Myślisz serwis Honda, wpadaj do nas – najlepsze ceny i najlepsi fachowcy, zapraszamy. Zobacz pozostałe nasze usługi:

serwis motocyklowy | naprawy powypadkowe | transport motocykli | motocykle customowe | przeglądy | skup motocykli | pomoc w zakupie motocykla, oględziny | remonty

serwis motocyklowy Buk